wtorek, 11 lutego 2020

RECENZJA „Tylko seks” Mira Gross
RECENZJA „Tylko seks” Mira Gross

O książce:
Premiera: 15 lutego 2020
Liczba stron: 320
Kategoria: romans
Wydawnictwo: Inanna

Opis książki:
„Błażej jest zwyczajnym studentem, który ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kumpel wprowadza go w szczegóły jego dostatniego życia, dla Błażeja kończy się pewien etap.

Lilianna to rozkapryszona i znudzona żona biznesmena. Jej małżeństwo nie należy do typowych, więc gdy na horyzoncie pojawia się Błażej, kobieta proponuje mu układ.

Jednak życie to nie bajka, zwłaszcza życie Lilianny, która musi ponieść konsekwencje własnych wyborów. Czy pociągnie Błażeja ze sobą na dno?

To, co miało być zwykłą zabawą, przeradza się w coś, czego żadne z nich nie mogłoby przewidzieć…”

Moja opinia:
„Tylko seks” to gorąca powieść spod pióra pisarki ukrywającej się pod pseudonimem Mira Gross.Główną rolę odgrywają tu Lilianna i Błażej, a narracja prowadzona jest z perspektyw obu bohaterów.

Lilianna jest kobietą z trudną przeszłością, a demony minionych lat lubią jej o sobie przypominać. Aktualnie jest w związku małżeńskim z Sebastianem, który jest bardzo bogatym mężczyzną. Lilka może mieć co chce, poza miłością męża. Jest to bardzo trudny układ, zwłaszcza, że kobieta ma prawo do posiadania… kochanka! W dodatku za pieniądze.

Błażej to atrakcyjny absolwent wychowania fizycznego. Jego przyjaciel pokazuje mu, że nie trzeba żyć w nędznych warunkach, za grosze. Pokazuje mu świat, który nasz bohater postrzega jako zły, do czasu…„Tylko seks” to powieść o sponsoringu, o uczuciach, namiętności, pożądaniu, relacjach międzyludzkich, fascynacjach. Jest emocjonalna, a przy tym niebezpiecznie wciągająca. Poznając tajemnice bohaterów zaczynamy rozumieć ich motywy postępowania. Chęć polepszenia swojego statusu życiowego niejednokrotnie ma naprawdę wysoką cenę.

Nigdy nie wiemy do czego zmusi nas los. Lilianna to naprawdę silna kobieta i ciekawe było dla mnie poznawanie jej. Stopniowo były uchylane tajemnice, aż autorka odkryła ją całą przed czytelnikiem.Największa przemiana zaszła w Błażeju, chłopak bardzo szybko przekonał się, że zainteresowanie się daną osobą może w okamgnieniu zmienić nasze postrzeganie danej sytuacji.

Autorka w bardzo obrazowy sposób ukazała relację między dwojgiem głównych bohaterów. Bardzo mi się podobało to, że chemia między nimi była bardzo wyczuwalna, aż kipiało od emocji, namiętności!Ta książka jest naprawdę dobrym erotykiem, gdyż faktycznie jest tu dużo seksu, bardzo dużo. Dlatego, jeśli szukacie książki w tym klimacie, to ta powieść idealnie spełni Wasze oczekiwania. Sceny erotyczne są opisane dosadnie, obrazowo i niekiedy nie pozostawiają zbyt wiele dla wyobraźni 😉 Ponadto, fabuła zaproponowana przez autorkę jest interesująca. Łatwo się wciągnąć w bieg wydarzeń, zwłaszcza, że akcja toczy się dynamicznie i pragniemy się dowiedzieć, jak zakończy się historia Lilianny i Błażeja.

A zakończenie? Pokazuje, że naprawdę niczego w życiu nie możemy być pewni.

„Tylko seks” to powieść, którą miałam przyjemność objąć patronatem i bardzo się z tego cieszę, gdyż książka spełniła moje oczekiwania. Zrelaksowałam się, wciągnęłam, a zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło. Polecam!

W książce znajdziecie również moją rekomendację:
Tylko seks to gorąca powieść, która pokazuje, że światem rządzi pieniądz i ciało.
Ta pikantna historia wciągnie Was w świat erotyki i sprawi, że zacznie się zastanawiać, co w życiu jest ważne.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Popularne posty